Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Dlažba na zahradu 2cm

Keramické dlažby silné 2 cm jsou v dnešní době velice žádané hlavně pro použití v exteriérech. Tato dlažba se pokládá na systém gumových terčů přímo do štěrkového podloží nebo na beton, aniž byste museli použít stavební chemii.
25.05.2021
Více...

Keramická nebo zámková dlažba?

Nevíte, jaký typ dlažby zvolit kolem domu, na terasu nebo k bazénu? Rozhodujete se mezi zámkovou a keramickou dlažbou? Rádi Vám s výběrem poradíme a vybereme pro Vás to nejlepší řešení.
16.04.2021
Více...

Lepení obkladů za krbová kamna

Připravili jsme pro Vás několik zásadních doporučení, jak správně postupovat při lepení obkladu za krb nebo kolem krbu.
09.01.2021
Více...

Betonové obklady Incana

Betonové obklady Incana
Z mnoha značek betonových obkladů jsme se rozhodli pro výrobce Incana z důvodu věrohodnosti imitace kamene, široké nabídky kamenných obkladů, tenkých betonových obkladů, ale i moderních betonových obkladů.
01.07.2020
Více...

Pojezdová dlažba

Pokud řešíte exteriér kolem domu a chcete mít ve stejném dekoru a provedení i dlažbu v prostoru, kde zajíždíte autem, doporučujeme použití pojezdové dlažby, která je schopná odolat vysokému zatížení. Nově nabízíme i tento typ dlažby na našem eshopu.
02.02.2020
Více...

Barevný odstín dlažby

Barevné odstíny dlažby

V případě výběru jakékoli dlažby či obkladu je nutné brát v úvahu, že se může kresba či odstín od vystaveného vzorku do určité míry lišit. Z části může být odchylka způsobena i rozdílným světlem na vzorkovně a v interiéru, nebo e
15.01.2019
Více...

Dlažba na terče

Často se jako prodejce setkávám s tím, že zákazníci se ptají, zda jde ta, či ona dlažba dát na terče? Ovšem na terče jde dát keramická slinutá dlažba pouze v síle 18-20mm. Jsou i dlažby tažené, které mají sílu 18mm, ale ty již takovou pevnost nemají. Osta
07.11.2018
Více...

Tolerance rozměrů dlažby

Klasická otázka zákazníka ... a jsou ty obklady rovné ? ... Comám jako prodavač říci ? .... Mám říci ano, nebo dle možností ano,nebo mu dát školení a informovat zákazníka ....
07.11.2018
Více...

Co je obklad a co je dlažba

Zákazníci se mne ptají, co je dlažba a co obklad. Dnes to nelze říci tak snadno jako před lety, používají se čím dál většíformáty, zlepšují technologie výroby.
07.11.2018
Více...

Pravidlo obkladu a dlažby : co jde na zem jde i na zeď, co jde na zeď nejde na zem.

Toto pravidlo používám na naší vzorkovně čím dál častěji. A pro naše zákazníky máme vždy připravené zdůvodnění, proč není vhodné používat obklady jako dlažbu.
07.11.2018
Více...

Počet položek

1064
položek
379
skladem

Datum poslední aktualizace

02.10.2023 17:14

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím