Přihlášení
Ztratili jste heslo?

DLAŽBA Mithos

Italský výrobce Elios Ceramica představuje obklady a dlažu série MIthos v několika barevných variantách pastelových odstínů. Tato kolekce v základním rozměru dlažby 20x20 cm a 10x10 cm doplněná o širokou škálu dekorativních prvků, listel a mozaiek je velice vhodná do interiérů kuchyní nebo koupelen, ale i exteriérů. Díky teplným barvám a kreativním designům se s touto kolekcí vrátíte do minulosti ve stylu venkovského života.

Cena
Výrobce

Obklad - dlažba Mithos Blu 20x20

Novinka
Obrázek k výrobku 4466 - Obklad - dlažba Mithos Blu 20x20
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIB20
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
649,00 Kč s DPH / m2
 

Matný, hladký obklad, který lze použít i jako dlažbu má v této sérii Mithos Blu modré pastelové barvy s lehkým saténovým odleskem. Krásné proměnlivé barvy vzbuzují energii rozbouřeného moře. Rustilální vzhled dlažby i obkladu vyvolává dojem dávných časů. Obklad i dlažba je mrazuvdorná, lze je použít jak v interiéru, tak exteriéru. Obklady lze zkombinovat s listelami, dekory vzorů moře nebo mozaikou, čímž vytvoříme nádherný prostor kuchyní nebo koupelen.

Obklad - dlažba Mithos Cotto 20x20

Novinka
Obrázek k výrobku 4479 - Obklad - dlažba Mithos Cotto 20x20
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIC20
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
649,00 Kč s DPH / m2
 

Matný, hladký obklad, který lze použít i jako dlažbu má v této sérii Mithos Cotto červené pastelové barvy s lehkým saténovým odleskem. Krásné proměnlivé barvy přináší dotek slunce na pobřeží Itálie. Rustilální vzhled dlažby i obkladu vyvolává dojem starých časů. Obklad i dlažba je mrazuvdorná, lze je použít jak v interiéru, tak exteriéru, lze zkombinovat s listelami, dekory vzorů mořských plodů nebo mozaikou, čímž vytvoříme nádherný design kuchyní či koupelen.

Obklad - dlažba Mithos Verde 20x20

Novinka
Obrázek k výrobku 4486 - Obklad - dlažba Mithos Verde 20x20
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIV20
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
649,00 Kč s DPH / m2
 

Matný, hladký obklad, který lze použít i jako dlažbu má v této sérii Mithos Verde zelené pastelové barvy s lehkým saténovým odleskem. Krásné proměnlivé barvy přináší klid a pohodu krásné Itálie. Rustilální vzhled dlažby i obkladu vyvolává dojem dávných časů. Obklad i dlažba jsou mrazuvdorné, lze je použít jak v interiéru, tak exteriéru a kombinovat s listelami, dekory vzorů mořských plodů nebo mozaikou, čímž vytvoříme nádherný design kuchyní či koupelen.

Obklad - dlažba Mithos Beige 20x20

Novinka
Obrázek k výrobku 4493 - Obklad - dlažba Mithos Beige 20x20
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIB20
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
649,00 Kč s DPH / m2
 

Matný, hladký, mrazuvzdorný obklad, který lze použít i jako dlažba,  má v této sérii Mithos Beige hnědobéžové pastelové barvy s lehkým saténovým odleskem. Krásné proměnlivé barvy připomínající rozpálený písek na plážích v krásné Itálii dodají interiérovým i exteriérovým kuchyním a koupelnám jedinečný design doplněný o listely a dekory s mořskými efekty.

Obklad - dlažba Mithos Arancio 20x20

Novinka
Obrázek k výrobku 4497 - Obklad - dlažba Mithos Arancio 20x20
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIA20
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
649,00 Kč s DPH / m2
 

Matný, hladký obklad, který lze použít i jako dlažbu má v této sérii Mithos Arancio oranžové pastelové barvy s lehkým saténovým leskem. Jemné proměnlivé barvy přináší dotek zapadajícího slunce. Rustilální vzhled dlažby i obkladu vyvolává dojem pradávných časů. Obklad i dlažba jsou mrazuvdorné, lze je použít jak v interiéru, tak exteriéru a lze kombinovat s listelami a dekory s květinovým vzorem nebo mozaikou a vytvoříte tak netradiční efekt v kuchyních a koupelnách.

Obklad - dlažba Mithos Giallo 20x20

Novinka
Obrázek k výrobku 4501 - Obklad - dlažba Mithos Giallo 20x20
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIG20
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
649,00 Kč s DPH / m2
 

Matný, hladký obklad, který lze použít i jako dlažbu má v této sérii Mithos Giallo žluté pastelové barvy s lehkým saténovým odleskem. Jemné proměnlivé barvy připomínají slunný venkov. Rustilální vzhled dlažby i obkladu vyvolává dojem dávných časů. Obklad i dlažba jsou mrazuvdorné, lze je použít jak v interiéru, tak exteriéru a lze kombinovat s listelami s dekory květin a vytvoříme tím nádherný design rozkvetlé louky. 

Obklad - dlažba Mithos Blu 10x10

Novinka
Obrázek k výrobku 4465 - Obklad - dlažba Mithos Blu 10x10
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIB10
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
749,00 Kč s DPH / m2
 

Hladká, matná rustikální dlažba, ale i zároveň obklad modré pastelové barvy s lehkým saténovým odleskem přináší nádech přímořských států. Proměnlivé barvy vzbuzují energii rozbouřeného moře. Rustikální vzhled dlažby a obkladu vyvolává dojem starých časů. Dlažba i obklad je mrazuvdorný, proto je lze použít i v exteriérech. Jsou vyráběny digitálním tiskem, což přináší větší rozmanitost odstínů. V této sérii nalezneme dlažbu ve formátu 20x20 cm a 10x10 cm, kdy při použití jako obkladu je lze doplnit listelami, mozaikou, dekory patchwork i dekorativními obklady s motivy možských živočichů. 

Obklad - dlažba Mithos Cotto 10x10

Novinka
Obrázek k výrobku 4478 - Obklad - dlažba Mithos Cotto 10x10
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIC10
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
749,00 Kč s DPH / m2
 

Hladká, matná rustilální dlažba a obklad cihlově červené barvy saténového lesku přináší nádech prosluněné Itálie. Živé a proměnlivé barvy vzbuzují dotek slunce na pobřeží středomořských států. Díky širokému výběru jednotlivých formátů a různých dekorativních prvků jako jsou listely, mosaika, dekory s mořskými plody a patchworkové dekory rustikálního vzhledu, můžeme vhodkou kombinací vytvořit velice neotřelý design. Díky své razuvzdornosti můtete dlažbu i obklad použít nejen v interiérech, ale i exteriérech pro chůži v přezůvkách.

Obklad - dlažba Mithos Verde 10x10

Novinka
Obrázek k výrobku 4485 - Obklad - dlažba Mithos Verde 10x10
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIV10
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
749,00 Kč s DPH / m2
 

Hladká, matná, dekorativní rustikální dlažba a obklad světle zelené pastelové barvy a saténového vzhledu připomíná klid a pohodu středomoří. Díky digitálnímu tisku má dlaždba i obklad velice proměnlivé barvy. Jsou vyáběny v základním rozměru 20x20 cm a 10x10 cm. Pro vytvoření neotřelého vzhledu můžete zvolit kombinaci základních rozměrů doplněnou o široký výběr dekorativních prvků, listel a mozaiek. Obklad i dlažba jsou mrazuvdorné s otěrem PEI III., proto má dlažba vhodné využití v interiéru i exteriéru pro chůzi v přezůvkách a obklad se nádherně vyjímá především v kuchyních a koupelnách.

Obklad - dlažba Mithos Beige 10x10

Novinka
Obrázek k výrobku 4492 - Obklad - dlažba Mithos Beige 10x10
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIB10
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
749,00 Kč s DPH / m2
 

Hladká, mrazuvdorná, matná dlažba i obklad světle béžové barvy Mithos Beige se saténovými odlesky připomínající rozpálený písek na plážích Středozemního moře. Díky rozmanitému výběru jednotlivých formátů a dekorativních prvků jako jsou listely a dekory s rustikálním vzorem, můžete vhodnou kombinací popustit uzdu své fantazii a vytvořit tak nevšední design v interiérech a exteriérech kuchyní a koupelen.

Obklad - dlažba Mithos Arancio 10x10

Novinka
Obrázek k výrobku 4496 - Obklad - dlažba Mithos Arancio 10x10
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIA10
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
749,00 Kč s DPH / m2
 

Hladká, matná, mrazuvzdorná rustikální dlažba a obklad oranžové barvy saténového vzhledu přináší nádech prosluněného venkova ve středomoří. Živé a proměnlivé barvy připomínají zapadající slunce. Díky širokému výběru jednotlivých formátů a různých dekorativních prvků jako jsou listely, mosaika a dekory s květovými vzory, můžete nakombinovat velice zajímavé designy. Lze jí využít jak v interiéru, tak exteriéru, zejména v kuchyních a koupelnách.

Obklad - dlažba Mithos Giallo 10x10

Novinka
Obrázek k výrobku 4500 - Obklad - dlažba Mithos Giallo 10x10
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCMIG10
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
749,00 Kč s DPH / m2
 

Mrazuvdorná, hladká, matná rustilální dlažba a obklad žluté barvy se saténovým odleskem připomíná slunný venkov ve vnitrozemí jižních států. Jsou vyráběny v základu o rozměrech 20x20 cm a 10x10 cm doplněné o dekorativní prvky v podobě listel s květinovými vzory. Kombinací listel se základními obklady můžeme vytvořit neotřelý design. Možnost využití obkladů a dlažeb jak v interiérových kuchyních a koupelnách, tak v exteriérových, dnes velice moderních venkovních kuchyní.

Počet položek

1384
položek
522
skladem

Datum poslední aktualizace

11.07.2020 21:58

Kontakt

Adresa prodejny

Ruská ul. 53
506 01 Jičín

 

Fakturační adresa

Tiles studio s.r.o.
Sokolská 1605/66
120 00 Praha

IČO: 01427288
DIČ: CZ01427288

mobil: +420 735 016 017
email: prodej@koupelny-dlazba.cz
web: www.koupelny-dlazba.cz

 

dlažba info

 

 

dlažba terasa

 

luxusni dlažba

 
 

 

 

Tiles studio s.r.o. - netfirmy.czKoupelnové vybavení, vybavení koupelen - netfirmy.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím