Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Dlažba Greenwood Bianco 30,5x60,5 II. jakost

Sleva
Výrobce: Rondine - Sadon
Katalogové číslo: RON00191
Obrázek k výrobku 4868 - Dlažba Greenwood Bianco 30,5x60,5 II. jakost
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Obrázek k výrobku 4868 - Dlažba Greenwood Bianco 30,5x60,5 II. jakost
Sleva
- 14%

Matná, mrazuvdorná, keramická dlažba Greenwood bianco nabízí svým designem styl dubového dřeva, jehož kresba je charakteristická pro staré dřevo. Využití dlažby je možné jak v iteriéru, tak exteriéru. Díky svému protiskluzu R10 se hodí do koupelen či kuchyní a otěru u světlého odstínu PEI V. a tmavšího odstíhu PEI IV. do vstupních chodeb či na terasy nebo balkony.

 

Informace k výběru dlažby II.jakosti

Pokud Vás zaujala naše výhodná nabídka dlažeb ve II.jakosti, rádi bychom Vám popsali odlišnosti a specifikace, které dlažby II.jakosti odlišují od I.jakosti.

 

Nejčastější možné vady u dlažeb II.jakosti
Odstínové rozdíly, rozměrové rozdíly, možné prohnutí, vady glazury - flíčky, opakující se dekor, nálitek, odštípnutý růžek na hraně dlaždice. Z tohoto důvodu doporučujeme přebrání všech dlaždic, pěkné použít na viditelné místo, horší dát stranou na prořez, nebo na sokly. Je samozřejmě i možné, že najde několik dlaždic nevhodných k použití a proto doporučujeme s touto skutečností počítat a o 1-2% navýšit rezervu na prořez.

Při pokládce se obecně doporučuje spára o šíři 3mm u dlažeb I.jakosti i dlažeb II.jakosti.

Dlaždice v nabídce II.jakosti se pohybují okolo 50 % ceny v porovnání s I.jakostí a bývají velmi často pěkné, rozměrově a prohnutím se vejdou bez problémů do tolerancí I.jakosti. Díky rozličným kresbám na dlaždicích je většina vad glazury viditelná až při detailním prozkoumání z blízka a v ploše jsou tyto odlišnosti téměř neviditelnou vadou.

Všeobecně však stále platí, že cena i po přebrání a eliminaci vadných kusů představuje bezkonkurenční nabídku kvalitní keramiky a nákupem dlažby II.jakosti docílíte podstatné snížení celkových nákladů na pokládku dlažby ve Vašem bytu nebo domu.

Litujeme, ale toto zboží nelze nyní bohužel objednat.
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
299,00 Kč / m2 (236,21 Kč bez DPH)s DPH
299.00

Vlastnosti produktu

Vlastnost Hodnota
Formát 30,5x60,5 cm
Mrazuvzdornost Ano
Otěr PEI V
Balení 1,11 m2
Kalibrace Ne
Dekor Dřevo
Modelová řada Greenwood
Povrch Mat
Struktura jemně plastická
Umístění Interier a Exterier
Protiskluz R10

Dlažba Greenwood Bianco 30,5x60,5 II. jakost

Image with code for validation
+420 735 016 017

Počet položek

1537
položek
539
skladem

Datum poslední aktualizace

24.09.2021 17:27

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím