Přihlášení
Ztratili jste heslo?

Dlažba na zahradu 2cm

25.05.2021
Keramické dlažby silné 2 cm jsou v dnešní době velice žádané hlavně pro použití v exteriérech. Tato dlažba se pokládá na systém gumových terčů přímo do štěrkového podloží nebo na beton, aniž byste museli použít stavební chemii.

Keramické dlažby silné 2 cm jsou v dnešní době velice žádané hlavně pro použití v exteriérech. Tato dlažba se pokládá na systém gumových terčů přímo do štěrkového podloží nebo na beton, aniž byste museli použít stavební chemii.

Venkovní dlažba II.jakost na objednávku

Naše nabídka pro zákazníky obnáší nejen zajímavé ceny na skladové obklady a dlažbu, širokou paletu dlažby i obkladů ve II.jakosti nebo ve výprodejích, ale nově jsme schopni pro naše zákazníky zajistit i extra dodávky 20mm dlažby ve II.jakosti za atraktivní ceny již od 699,-Kč za jeden metr čtverečný přímo na objednávku. S ohledem na stále se měnící aktuální nabídku této dlažby za výhodnou cenu, Vám v případě Vašeho zájmu rádi sdělíme obratem všechny aktuálně dostupné dekory, typy a velikosti 20 mm dlažby.

Dlažba 20mm je ideální pro venkovní řešení, kde se očekává vysoké zatížení, odolnost dlažby proti mechanickým i povětrnostním vlivům. Vysoké funkční schopnosti této dlažby ocení každý, kdo hledá dlouhodobé a esteticky dobře realizované řešení venkovních prostor kolem domu, prostory teras a pergol, okolí bazénů nebo vstupních prostor rodinných domků. U betonové dlažby je nutné počítat s částečnou změnou barevnosti vlivem povětrnostních podmínek. K většině sortimentu 20mm dlažby je v nabídce i ve stejném provedení 10mm dlažba, která je použitelná v interiéru a pro celkový efekt lze dosáhnout stejného designu jak ve venkovních prostorách, tak i v navazujícím interiéru domu.

Jsme dovozci této dlažby přímo od výrobce a na základě naší dlouhodobé obchodní spolupráce, máme možnost pro Vás tuto zajímavou nabídku zajistit. S nákupem u nás získáte opravdu výhodnou cenu na venkovní dlažbu a v případě většího odběru umíme nabídnout i výhodný finanční bonus. Samozřejmostí je i dodávka instalačních terčů pro vlastní pokládku této dlažby. Dlažba se ale nechá položit i bez použití terčů a to přímo do písku, štěrku nebo ji i nalepit v případě, kdy je požadována pojízdnost dlažby.

Staňte se i Vy našim zákazníkem a nakupujte nejen 20mm dlažbu za výhodné ceny. Máme pro Vás i ucelenou nabídku stavební chemie a dalších doplňků pro řemeslníky. Většinu našeho sortimentu dlažeb a obkladů si můžete prohlédnout v naší prodejně v Jičíně.

Počet položek

1065
položek
404
skladem

Datum poslední aktualizace

06.06.2023 16:23

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím