Přihlášení
Ztratili jste heslo?

DLAŽBA

Accademia Obrázek ke kategorii 355 - Accademia

Asturio Obrázek ke kategorii 373 - Asturio

Artana Obrázek ke kategorii 374 - ARTANA

Ashwood Obrázek ke kategorii 306 - Ashwood

Amazon Obrázek ke kategorii 363 - Amazon

Aurelia/Emilia Obrázek ke kategorii 365 - Aurelia/Emilia

Aquamarina Obrázek ke kategorii 338 - Aquamarina

Bancal Obrázek ke kategorii 228 - BancalLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu bancal výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Boliwia Obrázek ke kategorii 324 - Boliwia

Bristol Obrázek ke kategorii 225 - BristolLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu Bristol výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Ca Foscari Obrázek ke kategorii 362 - Ca Foscari

Celtis Obrázek ke kategorii 144 - CeltisLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu celtis výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Concept Obrázek ke kategorii 122 - ConceptLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu concept výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Concrete Obrázek ke kategorii 371 - Concrete

Concrete Obrázek ke kategorii 388 - Concrete

Cobblewood Obrázek ke kategorii 226 - CobblewoodLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu cobblewood výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Corte Obrázek ke kategorii 302 - Corte

Cotto Obrázek ke kategorii 358 - Cotto

Design Evo Obrázek ke kategorii 360 - Design Evo

Downtown Obrázek ke kategorii 367 - Downtown

Estile Obrázek ke kategorii 384 - EstileJemně plastická, mrazuvzdorná, rektifikovaná dlažba s kresbou přírodního kamene se v sérii Estile vyrábí v odstínech světle béžové, tmavě béžové, světle šedé a tmavě šedé.

Foresta Obrázek ke kategorii 109 - ForestaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu foresta výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Flamenco Obrázek ke kategorii 328 - FlamencoS řadou dlažeb a dekorů Flamenco přímo pocítíte atmosféru slunného Španělska, pro které jsou tyto barevné vzory typické. Živé barvy vzbuzují energii Španělsku vlastní a rustikální vzhled dlažeb vyvolává dojem starých časů.

Frost White Obrázek ke kategorii 339 - Frost White

Geppetto Obrázek ke kategorii 309 - Geppetto

Golden Beige Obrázek ke kategorii 340 - Golden Beige

Grand Place Obrázek ke kategorii 368 - Grand Place

Ground Obrázek ke kategorii 331 - Ground

Hard and Soft Obrázek ke kategorii 197 - Hard and SoftLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu hard and soft výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Indus Obrázek ke kategorii 349 - Indus

Imperial Graphite Obrázek ke kategorii 342 - Imperial Graphite

Java Obrázek ke kategorii 106 - JavaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu java výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Jungle Obrázek ke kategorii 112 - JungleLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu jungle výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Kalcyt Obrázek ke kategorii 350 - Kalcyt

Le Masserie Obrázek ke kategorii 337 - La Masserie

Lumina Obrázek ke kategorii 184 - LuminaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu lumina výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Mithos Obrázek ke kategorii 377 - Elios Mithos

Neutro Obrázek ke kategorii 382 - NeutroKrásná dlažba Neutro vynikne v interiéru kuchyní, koupelen, obývacích pokojích, na chodbách, v obchodech nebo na schodištích a v exteriéru na terasy, balkony nebo lodžie.

Paladiana Obrázek ke kategorii 325 - Paladiana

Quarzite Obrázek ke kategorii 124 - QuarziteLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu quarzite výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Rancho Obrázek ke kategorii 343 - Rancho

Rock Obrázek ke kategorii 353 - Rock

Salvage Obrázek ke kategorii 195 - SalvageLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu salvage výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Setim Obrázek ke kategorii 143 - SetimLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu setim výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Sequoia Obrázek ke kategorii 364 - Sequoia

Sherwood Obrázek ke kategorii 196 - SherwoodLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu sherwood výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Silver Grey Obrázek ke kategorii 341 - Silver Grey

Soul Obrázek ke kategorii 376 - Elios Soul

Szwecja Obrázek ke kategorii 290 - SwecjaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu swecja výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Tilia Obrázek ke kategorii 142 - TiliaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu tilia výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Timber Obrázek ke kategorii 366 - Timber

Trieste Obrázek ke kategorii 311 - Trieste

VARIO Obrázek ke kategorii 386 - VARIO

Vulcan Obrázek ke kategorii 293 - VulcanLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu vulcan výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Wood Obrázek ke kategorii 372 - WoodDesignová dlažba, která je věrnou imitací dřeva. Široký výběr dlažeb na koupelny-dlazba.cz. Nyní nakoupíte u nás za akční cenu.

Počet položek

1386
položek
536
skladem

Datum poslední aktualizace

19.09.2020 16:57

Kontakt

Adresa prodejny

Ruská ul. 53
506 01 Jičín

 

Fakturační adresa

Tiles studio s.r.o.
Sokolská 1605/66
120 00 Praha

IČO: 01427288
DIČ: CZ01427288

mobil: +420 735 016 017
email: prodej@koupelny-dlazba.cz
web: www.koupelny-dlazba.cz

 

dlažba info

 

 

dlažba terasa

 

luxusni dlažba

 
 

 

 

Tiles studio s.r.o. - netfirmy.czKoupelnové vybavení, vybavení koupelen - netfirmy.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím