Přihlášení
Ztratili jste heslo?

DLAŽBA

Accademia Obrázek ke kategorii 355 - Accademia

Ashwood Obrázek ke kategorii 306 - Ashwood

Amazon Obrázek ke kategorii 363 - Amazon

Aurelia/Emilia Obrázek ke kategorii 365 - Aurelia/Emilia

Aquamarina Obrázek ke kategorii 338 - Aquamarina

Around Obrázek ke kategorii 345 - Around

Bancal Obrázek ke kategorii 228 - BancalLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu bancal výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Boliwia Obrázek ke kategorii 324 - Boliwia

Bristol Obrázek ke kategorii 225 - BristolLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu Bristol výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Ca Foscari Obrázek ke kategorii 362 - Ca Foscari

Celtis Obrázek ke kategorii 144 - CeltisLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu celtis výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Centro Obrázek ke kategorii 148 - CentroLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu Centro výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Concept Obrázek ke kategorii 122 - ConceptLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu concept výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Concrete

Cobblewood Obrázek ke kategorii 226 - CobblewoodLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu cobblewood výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Corte Obrázek ke kategorii 302 - Corte

Cotto Obrázek ke kategorii 358 - Cotto

Design Evo Obrázek ke kategorii 360 - Design Evo

Domus Obrázek ke kategorii 179 - DomusLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu domus výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Downtown Obrázek ke kategorii 367 - Downtown

Foresta Obrázek ke kategorii 109 - ForestaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu foresta výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Flamenco Obrázek ke kategorii 328 - FlamencoS řadou dlažeb a dekorů Flamenco přímo pocítíte atmosféru slunného Španělska, pro které jsou tyto barevné vzory typické. Živé barvy vzbuzují energii Španělsku vlastní a rustikální vzhled dlažeb vyvolává dojem starých časů.

Frost White Obrázek ke kategorii 339 - Frost White

Galeon Obrázek ke kategorii 175 - GaleonLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu galeon výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Geppetto Obrázek ke kategorii 309 - Geppetto

Golden Beige Obrázek ke kategorii 340 - Golden Beige

Grand Place Obrázek ke kategorii 368 - Grand Place

Ground Obrázek ke kategorii 331 - Ground

Hard and Soft Obrázek ke kategorii 197 - Hard and SoftLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu hard and soft výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Indus Obrázek ke kategorii 349 - Indus

Imperial Graphite Obrázek ke kategorii 342 - Imperial Graphite

Java Obrázek ke kategorii 106 - JavaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu java výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Jungle Obrázek ke kategorii 112 - JungleLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu jungle výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Kalcyt Obrázek ke kategorii 350 - Kalcyt

Le Masserie Obrázek ke kategorii 337 - La Masserie

Lumina Obrázek ke kategorii 184 - LuminaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu lumina výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Magma Polcolorit Obrázek ke kategorii 123 - Magma PolcoloritLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte magma polcolorit výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Metro Obrázek ke kategorii 107 - MetroLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu metro výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Mythos Obrázek ke kategorii 194 - MythosLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu mythos výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Natural Wood Obrázek ke kategorii 334 - Natural Wood

Ontario Obrázek ke kategorii 348 - Ontario

Original Wood Obrázek ke kategorii 333 - Original Wood

Paladiana Obrázek ke kategorii 325 - Paladiana

Pamir Obrázek ke kategorii 294 - PamirLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu pamir výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Pietre d´Italia Obrázek ke kategorii 336 - Pietre d´Italia

Quarzite Obrázek ke kategorii 124 - QuarziteLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu quarzite výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Rancho Obrázek ke kategorii 343 - Rancho

Rock Obrázek ke kategorii 353 - Rock

Salvage Obrázek ke kategorii 195 - SalvageLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu salvage výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Setim Obrázek ke kategorii 143 - SetimLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu setim výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Sequoia Obrázek ke kategorii 364 - Sequoia

Sherwood Obrázek ke kategorii 196 - SherwoodLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu sherwood výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Silver Grey Obrázek ke kategorii 341 - Silver Grey

Szwecja Obrázek ke kategorii 290 - SwecjaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu swecja výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Tilia Obrázek ke kategorii 142 - TiliaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu tilia výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Timber Obrázek ke kategorii 366 - Timber

Trieste Obrázek ke kategorii 311 - Trieste

Trend Stone Obrázek ke kategorii 117 - Trend StoneLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu trend stone výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Universal Obrázek ke kategorii 150 - UniversalLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu universal výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Versal Obrázek ke kategorii 153 - VersalLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu versal výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Vulcan Obrázek ke kategorii 293 - VulcanLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu vulcan výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Woodforest Obrázek ke kategorii 332 - Woodforest

Wood

Zenith Obrázek ke kategorii 121 - ZenithLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu zenith výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Asturio

Počet položek

1462
položek
631
skladem

Datum poslední aktualizace

19.09.2019 16:21

Kontakt

Adresa prodejny

Ruská ul. 53
506 01 Jičín

 

Fakturační adresa

Tiles studio s.r.o.
Sokolská 1605/66
120 00 Praha

IČO: 01427288
DIČ: CZ01427288

mobil: +420 735 016 017
email: prodej@koupelny-dlazba.cz
web: www.koupelny-dlazba.cz

 

dlažba info

 

 

dlažba terasa

 

luxusni dlažba

  
 

 

 

Tiles studio s.r.o. - netfirmy.czKoupelnové vybavení, vybavení koupelen - netfirmy.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím