Volně stojící vany do prostoru

Volně stojící vany v kombinaci s volněstojící baterií se může stát nosným prvkem právě Vaší koupelny. I tato vana se dá umístit do menšího prostoru, jak můžete najít i v našich návrzích, které klientům poskytujeme. 

Nejprodávanější

Screenshot 2023 11 18 at 09 24 25 Model TIME BEVEL Santech.cz
ZDARMAZDARMA
Santech Vana Time Bevel -E 180x86 cm TIBEV180-E
Do týdne pokud je u výrobce
Kód: TIBEV180-E2
 
47 580 Kč
(39 322,31 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Screenshot 2023 11 18 at 09 24 25 Model TIME BEVEL Santech.cz
ZDARMAZDARMA
39 322,31 Kč bez DPH
47 580 Kč

Chcete jít s dobou, a přesto se rádi držíte osvědčených věcí? V designu volně stojící vany BEVEL - E se snoubí použití nejnovějších materiálů s praktičností a nápaditostí. Velký...

Kód: TIBEV180-E2

TECHNOLOGIE VYVINUTÁ VE SPOLUPRÁCI SE ŠVÝCARSKOU FIRMOU SANWIN SCHWEIZ

Santech zvolil pro výrobu volně stojících van speciální technologii lepení tzv. svařování za studena, čímž vzniká spoj stejně pevný jako původní materiál. Na rubové straně je spoj zalitý licí pryskyřicí a zpevněný sklolaminátem. Na lícní straně je spoj ofrézován do finálního tvaru, přebroušen a vyleštěn do původního vysokého lesku. Výsledným efektem jsou rovné a ostré hrany, které byly doposud výsadou volně stojících van z litého kamene.

Každá vyrobená vana je ukázkou řemeslné zručnosti pracovníků Santech, ať již se jedná o vizuální kvalitu lepeného spoje, kvalitu vnějších hran okrajů nebo celkovou tvarovou preciznost.

Volně stojící vany NEW TIME zachovávají všechny vynikající vlastnosti litého PMMA, zejména v případě poškození povrchu lze vanu i panel přebrousit a vyleštit do původní podoby. Santech pravidelně podrobuje lepené spoje crash testům s výbornými výsledky, proto si je jistý kvalitou konceptu NEW TIME a nabízí nadstandardní záruku v délce 10 let.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz