Přihlášení
Ztratili jste heslo?

DLAŽBA / Dlažba podle série

Accademia Obrázek ke kategorii 355 - Accademia

Asturio Obrázek ke kategorii 373 - Asturio

Artana Obrázek ke kategorii 374 - ARTANA

Ashwood Obrázek ke kategorii 306 - Ashwood

Amazon Obrázek ke kategorii 363 - Amazon

Aurelia/Emilia Obrázek ke kategorii 365 - Aurelia/Emilia

Bancal Obrázek ke kategorii 228 - Bancal Levné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu bancal výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Boliwia Obrázek ke kategorii 324 - Boliwia

Bristol Obrázek ke kategorii 225 - Bristol Levné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu Bristol výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Ca Foscari Obrázek ke kategorii 362 - Ca Foscari

Concrete Obrázek ke kategorii 371 - Concrete

Krea Obrázek ke kategorii 424 - Krea Série Krea v dekoru cementu lze použít jako obklad i dlažba nejen v koupelnách, ale i v kuchyni, na chodbě

Concrete Obrázek ke kategorii 388 - Concrete

Corte Obrázek ke kategorii 302 - Corte

Cotto Obrázek ke kategorii 358 - Cotto Kameninová dlažba Cotto je využitelná kromě teras i v zahradách, sklepech, vinných sklípcích nebo k bazénům. Moderní pojetí tradiční výroby se setkává s kladným ohlasem i při rekonstrukci historických prostor. Poradíme s výběrem.

Design Evo Obrázek ke kategorii 360 - Design Evo

Estile Obrázek ke kategorii 384 - Estile Jemně plastická, mrazuvzdorná, rektifikovaná dlažba s kresbou přírodního kamene se v sérii Estile vyrábí v odstínech světle béžové, tmavě béžové, světle šedé a tmavě šedé.

Flamenco Obrázek ke kategorii 328 - Flamenco S řadou dlažeb a dekorů Flamenco přímo pocítíte atmosféru slunného Španělska, pro které jsou tyto barevné vzory typické. Živé barvy vzbuzují energii Španělsku vlastní a rustikální vzhled dlažeb vyvolává dojem starých časů.

Geppetto Obrázek ke kategorii 309 - Geppetto

Grand Place Obrázek ke kategorii 368 - Grand Place

Greenwood Obrázek ke kategorii 404 - Greenwood

Ground Obrázek ke kategorii 331 - Ground

Hard and Soft Obrázek ke kategorii 197 - Hard and Soft Levné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu hard and soft výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Indus Obrázek ke kategorii 349 - Indus

IL Cotto Obrázek ke kategorii 398 - IL COTTO

Java Obrázek ke kategorii 106 - Java Levné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu java výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Jungle Obrázek ke kategorii 112 - Jungle Levné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu jungle výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Kalcyt Obrázek ke kategorii 350 - Kalcyt

KOSHI Obrázek ke kategorii 395 - KOSHI Keramická, mrazuvdorná, pololesklá, rektifikovaná dlažba Koshi se vyrábí v 8 různých barevních odstínech šedé či béžové barvy a několika rozměrech. Nově na koupelny-dlazba na skvělou cenu.

Le Cave Obrázek ke kategorii 412 - Le Cave Stylová dlažba na terasy a chodníky od italského výrobce Rondine. Výhodná nabídka na našem eshopu. Široká nabídka dlažeb a obkladů na koupelny-dlazba.cz

Paladiana Obrázek ke kategorii 325 - Paladiana

Pulse Obrázek ke kategorii 405 - Pulse

Rancho Obrázek ke kategorii 343 - Rancho

Rock Obrázek ke kategorii 353 - Rock

Sequoia Obrázek ke kategorii 364 - Sequoia

Szwecja Obrázek ke kategorii 290 - Swecja Levné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu swecja výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Terre Etrusche Obrázek ke kategorii 410 - Terre Etrusche Dlažba Terre Etrusche připomíná svým designem retro časy, napodobuje ručně vyrobené dlažby v rustikálním stylu a jejich kombinací rozměrů, barev a dekorů je opravdu krásnou designovou dlažbou.

Wood Obrázek ke kategorii 372 - Wood Designová dlažba, která je věrnou imitací dřeva. Široký výběr dlažeb na koupelny-dlazba.cz. Nyní nakoupíte u nás za akční cenu.

Dlažba Natura Kalacata Obrázek ke kategorii 414 - Dlažba Natura Kalacata Dlažba z kolekce Natura Kalacata je krásný a jeden z nejušlechtilejších italských mramorů. Je k dispozici ve dvou variantách, zlaté calacatta a šedé calacatta. U podlahových krytin je k dispozici s přirozeným matným povrchem, přilnavějším povrchem a pololeštěným povrchem pro sofistikovanější lesklý efekt.

Dandy Obrázek ke kategorii 416 - Dandy Kolekce Dandy, která obnovuje jeden ze symbolů klasického stylu, je odvážnou volbou pro vytvoření osobitého prostoru.

Dlažba Royal Obrázek ke kategorii 418 - Dlažba Royal Kolekce porcelánových dlaždic Royal napodobuje estetické vlastnosti solnhofenského kamene, fosilního kamene, který vyniká svou rafinovanou a pravidelnou strukturou.

Granit Obrázek ke kategorii 419 - Granit Kolekce Granit Vám nabízí ušlechtilý a robustní kámen, pomocí kterého snadno vytvoříte přírodní a autentické prostředí. Granit je ideální pro venkovní prostory a harmonicky ladí s okolím.

Dlažba kořenové dřevo Obrázek ke kategorii 423 - Dlažba kořenové dřevo Kolekce výběru hřejivých, přírodních, fascinujících a moderních esencí s pozorným pohledem na mikrodetaily, které vypovídají o pravé duši materiálu.

Počet položek

1064
položek
379
skladem

Datum poslední aktualizace

02.10.2023 17:14

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím