Přihlášení
Ztratili jste heslo?

DLAŽBA / Dlažba podle série

Accademia Obrázek ke kategorii 355 - Accademia

Asturio Obrázek ke kategorii 373 - Asturio

Artana Obrázek ke kategorii 374 - ARTANA

Ashwood Obrázek ke kategorii 306 - Ashwood

Amazon Obrázek ke kategorii 363 - Amazon

Aurelia/Emilia Obrázek ke kategorii 365 - Aurelia/Emilia

Bancal Obrázek ke kategorii 228 - BancalLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu bancal výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Boliwia Obrázek ke kategorii 324 - Boliwia

Bristol Obrázek ke kategorii 225 - BristolLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu Bristol výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Ca Foscari Obrázek ke kategorii 362 - Ca Foscari

Concrete Obrázek ke kategorii 371 - Concrete

Concrete Obrázek ke kategorii 388 - Concrete

Corte Obrázek ke kategorii 302 - Corte

Cotto Obrázek ke kategorii 358 - CottoKameninová dlažba Cotto je využitelná kromě teras i v zahradách, sklepech, vinných sklípcích nebo k bazénům. Moderní pojetí tradiční výroby se setkává s kladným ohlasem i při rekonstrukci historických prostor. Poradíme s výběrem.

Design Evo Obrázek ke kategorii 360 - Design Evo

Downtown Obrázek ke kategorii 367 - Downtown

Estile Obrázek ke kategorii 384 - EstileJemně plastická, mrazuvzdorná, rektifikovaná dlažba s kresbou přírodního kamene se v sérii Estile vyrábí v odstínech světle béžové, tmavě béžové, světle šedé a tmavě šedé.

Flamenco Obrázek ke kategorii 328 - FlamencoS řadou dlažeb a dekorů Flamenco přímo pocítíte atmosféru slunného Španělska, pro které jsou tyto barevné vzory typické. Živé barvy vzbuzují energii Španělsku vlastní a rustikální vzhled dlažeb vyvolává dojem starých časů.

Geppetto Obrázek ke kategorii 309 - Geppetto

Grand Place Obrázek ke kategorii 368 - Grand Place

Greenwood Obrázek ke kategorii 404 - Greenwood

Ground Obrázek ke kategorii 331 - Ground

Hard and Soft Obrázek ke kategorii 197 - Hard and SoftLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu hard and soft výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Indus Obrázek ke kategorii 349 - Indus

IL Cotto Obrázek ke kategorii 398 - IL COTTO

Java Obrázek ke kategorii 106 - JavaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu java výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Jungle Obrázek ke kategorii 112 - JungleLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu jungle výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Kalcyt Obrázek ke kategorii 350 - Kalcyt

KOSHI Obrázek ke kategorii 395 - KOSHIKeramická, mrazuvdorná, pololesklá, rektifikovaná dlažba Koshi se vyrábí v 8 různých barevních odstínech šedé či béžové barvy a několika rozměrech. Nově na koupelny-dlazba na skvělou cenu.

Paladiana Obrázek ke kategorii 325 - Paladiana

Pulse Obrázek ke kategorii 405 - Pulse

Rancho Obrázek ke kategorii 343 - Rancho

Rock Obrázek ke kategorii 353 - Rock

Setta Obrázek ke kategorii 397 - SettaKeramická, mrazuvdorná a jemně plastická dlažba Setta v nádherných odstínech medové a šedé barvy, svým designem připomíná přírodní dřevo.Dlažba je vyráběna digitální technologí.

Sequoia Obrázek ke kategorii 364 - Sequoia

Szwecja Obrázek ke kategorii 290 - SwecjaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu swecja výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Stage Obrázek ke kategorii 411 - StageRektifikovaná, velice příjemná dlažba na dotek, to je kolekce Stage. Navozuje dojem použitěho dřeva, její povrch je odolný proti opotřebení, vlhkosti nebo vůči skvrnám

Timber Obrázek ke kategorii 366 - Timber

Terre Etrusche Obrázek ke kategorii 410 - Terre EtruscheDlažba Terre Etrusche připomíná svým designem retro časy, napodobuje ručně vyrobené dlažby v rustikálním stylu a jejich kombinací rozměrů, barev a dekorů je opravdu krásnou designovou dlažbou.

Wood Obrázek ke kategorii 372 - WoodDesignová dlažba, která je věrnou imitací dřeva. Široký výběr dlažeb na koupelny-dlazba.cz. Nyní nakoupíte u nás za akční cenu.

Počet položek

1309
položek
481
skladem

Datum poslední aktualizace

16.01.2022 12:20

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím