Přihlášení
Ztratili jste heslo?

OBKLADY

Aline Obrázek ke kategorii 390 - Aline

Aragon Obrázek ke kategorii 252 - AragonKeramické obklady Aragon věrně imitují přírodní kámen a jsou určeny na fasádu, podezdívky, ale nádherné jsou i v interiéru. U nás nakupujete od přímého dovozce za nejlepší ceny.

Ash Obrázek ke kategorii 393 - ASHKvalitní designové obklady série ASH mají univerzální využití. Jsou používány nejvíce do koupelny nebo kuchyně. Kompletní nabídka na našem eshopu.

Aroma Obrázek ke kategorii 329 - AromaPokud hledáte něco originálního a chcete obklady, které zaujmou, pak doporučujeme z naší nabídky obklady série Aroma. V naší nabídce najdete i další atraktivní série obkladů za top ceny.

Cafe Del Mar Obrázek ke kategorii 379 - Cafe Del MarKrása obkladů ze série Cafe Del Mar nabízí opravdovou originalitu a jedinečnost zpracováním obkladů, ale i kvalitou. Obklady nejen do kuchyně, ale i koupelny. Široká nabídka obkladů na našem eshopu Vás určitě zaujme.

Canella Obrázek ke kategorii 146 - CanellaObklady, které jsou velice zdařilou imitací přírodního kamene, se na trhu objevují stále častěji. Canella ale nabízí velice dobře zpracovaný design a je k dispozici za přijatelnou cenu. U nás nakupujete obklady i dlažbu vždy výhodně.

Canyon Obrázek ke kategorii 347 - CanyonPlocha stěny v obývacím pokoji, hale nebo kanceláři dostane s obkladem Canyon úplně jinou, atraktivní podobu. Obklad lze použít i pro obklady venkovních prostor. Extra zajímavá cenová nabídka.

Estile Obrázek ke kategorii 385 - EstileRektifikovaný obklad Estile s nádherným designem přírodního kamene můžeme použít v různých kombinacích rozměrů a mnoha barvách.

Cypra Obrázek ke kategorii 272 - CypraU nás nakupujete obklady a dlažbu od přímého dovozce. Retro obklady Cypra splní náročné požadavky všech, kteří hledají unikátní design obkladů pro svou novou koupelnu.

Concrete Obrázek ke kategorii 389 - Concrete

Forest Obrázek ke kategorii 346 - Forest

Geppetto Obrázek ke kategorii 310 - Geppetto

Ground Obrázek ke kategorii 330 - Ground

Incana Obrázek ke kategorii 356 - IncanaObklady Incana patří mezi vyhledávané imitace kamene. U nás je nakupujete od přímého dovozce Incana do ČR za nejlepší ceny. Vyberte si kamenné obklady Incana za nejlepší ceny.

Kallio Obrázek ke kategorii 251 - KallioLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady kallio výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Kraklé Obrázek ke kategorii 307 - Kraklé

KOSHI Obrázek ke kategorii 394 - KOSHIKvalitní obklady a dlažba na našem eshopu koupelny-dlazba.cz. Jsme dovozci do ČR. Nejlepší ceny najdete právě u nás. Mrazuvdorný, keramický, pololesklý obklad Koshi nově v nabídce!

Linear Obrázek ke kategorii 114 - LinearLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady linear výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

New Zellige Obrázek ke kategorii 391 - New ZelligeModerní obklad nejen do kuchyně. Kvalitní zpracování a ideální rozměr obkladu pro různé barevné variace. V nabídce v odstínech odstínech bílé, růžové, modré, zelené či antracitové a černé barvy.

Mat-More Obrázek ke kategorii 396 - Mat&More

Mithos Obrázek ke kategorii 378 - Mithos

Neutro Obrázek ke kategorii 383 - NeutroMrazuvzdorný obklad Neutro, s povrchy matu nebo lesku a v několika odstínech barev šedé, béžové a antracitové za velice výhodnou cenu.

Palermo Obrázek ke kategorii 354 - Palermo

Pietre Del Sole Obrázek ke kategorii 381 - Pietre Del Sole

Riga Obrázek ke kategorii 326 - Riga

Rock Obrázek ke kategorii 352 - Rock

Seta Obrázek ke kategorii 297 - Seta

Shades Obrázek ke kategorii 392 - ShadesLesklý, keramický obklad od výrobce Imola a série Shades září širokou škálou barev. Základní jednobarevné obklady o rozměru 20x60 cm doplňují zářící mozaiky tvaru kostiček.

Trieste Obrázek ke kategorii 312 - Trieste

Vario Obrázek ke kategorii 387 - Vario

Vintage Obrázek ke kategorii 111 - VintageLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady vintage výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Vittoria Obrázek ke kategorii 361 - Vittoria

White Obrázek ke kategorii 298 - White

Počet položek

1381
položek
537
skladem

Datum poslední aktualizace

27.11.2020 21:55

Kontakt

Adresa prodejny

Ruská ul. 53
506 01 Jičín

 

Fakturační adresa

Tiles studio s.r.o.
Sokolská 1605/66
120 00 Praha

IČO: 01427288
DIČ: CZ01427288

mobil: +420 735 016 017
email: prodej@koupelny-dlazba.cz
web: www.koupelny-dlazba.cz

 

dlažba info

 

 

dlažba terasa

 

luxusni dlažba

 
 

 

 

Tiles studio s.r.o. - netfirmy.czKoupelnové vybavení, vybavení koupelen - netfirmy.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím