Přihlášení
Ztratili jste heslo?

OBKLADY

Aragon Obrázek ke kategorii 252 - AragonLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady aragon výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Arco Obrázek ke kategorii 91 - ArcoLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady arco výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Aroma Obrázek ke kategorii 329 - Aroma

Canella Obrázek ke kategorii 146 - CanellaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady canella výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Canyon Obrázek ke kategorii 347 - Canyon

Centro Obrázek ke kategorii 93 - CentroLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady centro výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Cypra Obrázek ke kategorii 272 - CypraLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady cypra výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Digital Obrázek ke kategorii 299 - Digital

Forest Obrázek ke kategorii 346 - Forest

Geppetto Obrázek ke kategorii 310 - Geppetto

Grecja Obrázek ke kategorii 286 - GrecjaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady grecja výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Ground Obrázek ke kategorii 330 - Ground

Incana Obrázek ke kategorii 356 - Incana

Kallio Obrázek ke kategorii 251 - KallioLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady kallio výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Kraklé Obrázek ke kategorii 307 - Kraklé

Lagos Incana Obrázek ke kategorii 375 - Lagos Incana

Linear Obrázek ke kategorii 114 - LinearLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady linear výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Monza Koral Obrázek ke kategorii 288 - Monza KoralLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady monza koral výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Metro Obrázek ke kategorii 280 - MetroLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady metro výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Nigella Obrázek ke kategorii 147 - NigellaLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady nigella výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Palermo Obrázek ke kategorii 354 - Palermo

Riga Obrázek ke kategorii 326 - Riga

River Obrázek ke kategorii 278 - RiverLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady river výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Rock Obrázek ke kategorii 352 - Rock

Seta Obrázek ke kategorii 297 - Seta

Trieste Obrázek ke kategorii 312 - Trieste

UniversalLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte dlažbu universal výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Vintage Obrázek ke kategorii 111 - VintageLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady vintage výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Vittoria Obrázek ke kategorii 361 - Vittoria

White Obrázek ke kategorii 298 - White

Počet položek

1431
položek
623
skladem

Datum poslední aktualizace

19.11.2019 16:26

Kontakt

Adresa prodejny

Ruská ul. 53
506 01 Jičín

 

Fakturační adresa

Tiles studio s.r.o.
Sokolská 1605/66
120 00 Praha

IČO: 01427288
DIČ: CZ01427288

mobil: +420 735 016 017
email: prodej@koupelny-dlazba.cz
web: www.koupelny-dlazba.cz

 

dlažba info

 

 

dlažba terasa

 

luxusni dlažba

  
 

 

 

Tiles studio s.r.o. - netfirmy.czKoupelnové vybavení, vybavení koupelen - netfirmy.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím