Přihlášení
Ztratili jste heslo?

OBKLADY / Obklady podle série

Ash Obrázek ke kategorii 393 - ASH Kvalitní designové obklady série ASH mají univerzální využití. Jsou používány nejvíce do koupelny nebo kuchyně. Kompletní nabídka na našem eshopu.

Aroma Obrázek ke kategorii 329 - Aroma Pokud hledáte něco originálního a chcete obklady, které zaujmou, pak doporučujeme z naší nabídky obklady série Aroma. V naší nabídce najdete i další atraktivní série obkladů za top ceny.

Canyon Obrázek ke kategorii 347 - Canyon Plocha stěny v obývacím pokoji, hale nebo kanceláři dostane s obkladem Canyon úplně jinou, atraktivní podobu. Obklad lze použít i pro obklady venkovních prostor. Extra zajímavá cenová nabídka.

Estile Obrázek ke kategorii 385 - Estile Rektifikovaný obklad Estile s nádherným designem přírodního kamene můžeme použít v různých kombinacích rozměrů a mnoha barvách.

Cypra Obrázek ke kategorii 272 - Cypra U nás nakupujete obklady a dlažbu od přímého dovozce. Retro obklady Cypra splní náročné požadavky všech, kteří hledají unikátní design obkladů pro svou novou koupelnu.

Concrete Obrázek ke kategorii 389 - Concrete

Forest Obrázek ke kategorii 346 - Forest

Geppetto Obrázek ke kategorii 310 - Geppetto

Ground Obrázek ke kategorii 330 - Ground

Incana Obrázek ke kategorii 356 - Incana Obklady Incana patří mezi vyhledávané imitace kamene. U nás je nakupujete od přímého dovozce Incana do ČR za nejlepší ceny. Vyberte si kamenné obklady Incana za nejlepší ceny.

Kraklé Obrázek ke kategorii 307 - Kraklé

KOSHI Obrázek ke kategorii 394 - KOSHI Kvalitní obklady a dlažba na našem eshopu koupelny-dlazba.cz. Jsme dovozci do ČR. Nejlepší ceny najdete právě u nás. Mrazuvdorný, keramický, pololesklý obklad Koshi nově v nabídce!

Lumina Stone Obrázek ke kategorii 400 - Lumina Stone

Lumina Obrázek ke kategorii 399 - Lumina

Lyon 3D Obrázek ke kategorii 408 - Lyon 3D Designový keramický plastický obklad tvořený nepravidelnými tvary přírodního kamene zvýrazní designově každý prostor, do kterého chcete vnést kousek přírody. Díky přírodním barvám a 215 grafickým prvkům vytvoříte na vaší stěně věrohodný obraz skládaného kamene.

New Zellige Obrázek ke kategorii 391 - New Zellige Moderní obklad nejen do kuchyně. Kvalitní zpracování a ideální rozměr obkladu pro různé barevné variace. V nabídce v odstínech odstínech bílé, růžové, modré, zelené či antracitové a černé barvy.

NUX Obrázek ke kategorii 401 - NUX

Mat-More Obrázek ke kategorii 396 - Mat&More

Pulse Obrázek ke kategorii 406 - Pulse

Palermo Obrázek ke kategorii 354 - Palermo

Riga Obrázek ke kategorii 326 - Riga

Rock Obrázek ke kategorii 352 - Rock

Roma Classic Obrázek ke kategorii 407 - Roma Classic

Seta Obrázek ke kategorii 297 - Seta

Shades Obrázek ke kategorii 392 - Shades Lesklý, keramický obklad od výrobce Imola a série Shades září širokou škálou barev. Základní jednobarevné obklady o rozměru 20x60 cm doplňují zářící mozaiky tvaru kostiček.

Terre Etrusche Obrázek ke kategorii 409 - Terre Etrusche Obklad s designem starodávných časů v tradičních italských domcích. Velice věrně napodobují ručně vyrobené materiály, dodávají exteriéru a interiéru nevšední kouzlo rustikálního stylu

Vintage Obrázek ke kategorii 111 - Vintage Levné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady vintage výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Vittoria Obrázek ke kategorii 361 - Vittoria

White Obrázek ke kategorii 298 - White

Natura Kalacata Obrázek ke kategorii 413 - Natura Kalacata Mít obklady z kolekce Natura Kalacata znamená žít denně s krásou jednoho z nejušlechtilejších italských mramorů, který dokáže obložit všechny prostory s elegancí a půvabem.

Raw Obrázek ke kategorii 415 - Raw Kolekce Raw se vrací ke svým kořenům a nabízí keramický materiál v jeho nejčistším stavu, zpracovaný procesem ruční rekonstrukce. Je bohatý na měkké textury a vzory, jež jsou součástí osobité a moderní estetiky.

Obklady Royal Obrázek ke kategorii 417 - Obklady Royal Kolekce v porcelánových dlaždicích reprodukuje estetické vlastnosti solnhofenského kamene, fosilního kamene, který vyniká svou rafinovanou a pravidelnou strukturou. Tento obklad je dokonalým řešením pro stylové a elegantní vybavení obytných i komerčních prostor.

Počet položek

1064
položek
379
skladem

Datum poslední aktualizace

02.10.2023 17:14

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím