Přihlášení
Ztratili jste heslo?

OBKLADY / Obklady podle série

Ash Obrázek ke kategorii 393 - ASHKvalitní designové obklady série ASH mají univerzální využití. Jsou používány nejvíce do koupelny nebo kuchyně. Kompletní nabídka na našem eshopu.

Aroma Obrázek ke kategorii 329 - AromaPokud hledáte něco originálního a chcete obklady, které zaujmou, pak doporučujeme z naší nabídky obklady série Aroma. V naší nabídce najdete i další atraktivní série obkladů za top ceny.

Canyon Obrázek ke kategorii 347 - CanyonPlocha stěny v obývacím pokoji, hale nebo kanceláři dostane s obkladem Canyon úplně jinou, atraktivní podobu. Obklad lze použít i pro obklady venkovních prostor. Extra zajímavá cenová nabídka.

Estile Obrázek ke kategorii 385 - EstileRektifikovaný obklad Estile s nádherným designem přírodního kamene můžeme použít v různých kombinacích rozměrů a mnoha barvách.

Cypra Obrázek ke kategorii 272 - CypraU nás nakupujete obklady a dlažbu od přímého dovozce. Retro obklady Cypra splní náročné požadavky všech, kteří hledají unikátní design obkladů pro svou novou koupelnu.

Concrete Obrázek ke kategorii 389 - Concrete

Forest Obrázek ke kategorii 346 - Forest

Geppetto Obrázek ke kategorii 310 - Geppetto

Ground Obrázek ke kategorii 330 - Ground

Incana Obrázek ke kategorii 356 - IncanaObklady Incana patří mezi vyhledávané imitace kamene. U nás je nakupujete od přímého dovozce Incana do ČR za nejlepší ceny. Vyberte si kamenné obklady Incana za nejlepší ceny.

Kraklé Obrázek ke kategorii 307 - Kraklé

KOSHI Obrázek ke kategorii 394 - KOSHIKvalitní obklady a dlažba na našem eshopu koupelny-dlazba.cz. Jsme dovozci do ČR. Nejlepší ceny najdete právě u nás. Mrazuvdorný, keramický, pololesklý obklad Koshi nově v nabídce!

Lumina Stone Obrázek ke kategorii 400 - Lumina Stone

Lumina Obrázek ke kategorii 399 - Lumina

Lyon 3D Obrázek ke kategorii 408 - Lyon 3DDesignový keramický plastický obklad tvořený nepravidelnými tvary přírodního kamene zvýrazní designově každý prostor, do kterého chcete vnést kousek přírody. Díky přírodním barvám a 215 grafickým prvkům vytvoříte na vaší stěně věrohodný obraz skládaného kamene.

New Zellige Obrázek ke kategorii 391 - New ZelligeModerní obklad nejen do kuchyně. Kvalitní zpracování a ideální rozměr obkladu pro různé barevné variace. V nabídce v odstínech odstínech bílé, růžové, modré, zelené či antracitové a černé barvy.

NUX Obrázek ke kategorii 401 - NUX

Mat-More Obrázek ke kategorii 396 - Mat&More

Pulse Obrázek ke kategorii 406 - Pulse

Palermo Obrázek ke kategorii 354 - Palermo

Riga Obrázek ke kategorii 326 - Riga

Rock Obrázek ke kategorii 352 - Rock

Roma Classic Obrázek ke kategorii 407 - Roma Classic

Seta Obrázek ke kategorii 297 - Seta

Shades Obrázek ke kategorii 392 - ShadesLesklý, keramický obklad od výrobce Imola a série Shades září širokou škálou barev. Základní jednobarevné obklady o rozměru 20x60 cm doplňují zářící mozaiky tvaru kostiček.

Terre Etrusche Obrázek ke kategorii 409 - Terre EtruscheObklad s designem starodávných časů v tradičních italských domcích. Velice věrně napodobují ručně vyrobené materiály, dodávají exteriéru a interiéru nevšední kouzlo rustikálního stylu

Vintage Obrázek ke kategorii 111 - VintageLevné a kvalitní obklady a dlažba od přímého dovozce. Nakupujte obklady vintage výhodně. V nabídce i dlažba a obklady II.jakost nebo výhodné výprodeje.

Vittoria Obrázek ke kategorii 361 - Vittoria

White Obrázek ke kategorii 298 - White

Počet položek

1309
položek
481
skladem

Datum poslední aktualizace

16.01.2022 12:20

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím