Přihlášení
Ztratili jste heslo?

OBKLADY Obklady podle série Cafe Del Mar

Rustikální obklady série Elios Cafe Del Mar

Lesklé, barevné, mrazuvzdorné obklady rustikálního vzhledu od italského výrobce Elios Ceramica o rozměru 10x10 cm můžete použít nejen v interiéru, ale i v exteriéru. Tyto obklady jsou vyráběny v šesti barevných provedeních s bohatým výběrem dekorativních a speciálních tvarovaných prvků, díky kterým můžete vytvořit nádhernou venkovskou kuchyň nebo netradiční koupelnu.

 

obklad cafe del mar

Cena
Výrobce

Obklad Café Del Mar Bianco Cipria 10x10

Novinka
Obrázek k výrobku 4504 - Obklad Café Del Mar Bianco Cipria 10x10
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCDMBC10
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
799,00 Kč s DPH / m2
 

Hladký, lesklý, mrazuvdorný krémově bílý rustikální obklad formátu 10x10 cm, se kterým se vrátíte do minulosti ve stylu venkovského života je doplněn o dekorativní reliéfové prvky s motivy ovoce, které zajímavě dotvoří kuchyň rustikálního stylu. Díky své mrazuvdornosti lze obklad použít i ve venkovním prostředí altánků nebo pergol.

Obklad Café Del Mar Champagne 10x10

Novinka
Obrázek k výrobku 4505 - Obklad Café Del Mar Champagne 10x10
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCDMCH10
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
799,00 Kč s DPH / m2
 

Jak už název vypovídá, rustikální obklad formátu 10x10 cm má překrásnou barvu šumivého bílého vína s dokonalým leskem. Vhodnou kombinací dekorativních 3D prvků s motivy vinné révy můžete vytořit nevšední desig vaší kuchyně provance stylu francouzského venkova. Obklad je mrazuvzdorný, proto nalezne užití i v exteriéru.

Obklad Café Del Mar Blu Iris 10x10

Novinka
Obrázek k výrobku 4506 - Obklad Café Del Mar Blu Iris 10x10
Novinka
Tip
Katalogové číslo: ELCDMBI10
Na objednávku - přímý dovoz od výrobce
799,00 Kč s DPH / m2
 

Hladký, lesklý rustikální obklad modré pastelové barvy přináší nádech přímořských států. Jasné barvy připomínají oblohu jasného slunečného dne. Obklad je mrazuvzdorný, proto ho lze použít i v exteriérech. V této sérii nalezneme obklady ve formátu 10x10 cm doplněné o výrazně plastické dekorativní prvky, které vyvolávají dojem starých časů. Jejich vhodnou kombinací můžete vytvořit netradiční kuchyň nebo koupelnu.

Počet položek

1511
položek
528
skladem

Datum poslední aktualizace

14.05.2021 23:39

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím