Přihlášení
Ztratili jste heslo?

VÝPRODEJ BETONOVÉ OBKLADY

Betonové obklady jsou stále populárnější a stále více využívané jak v nových, moderních interiérech, tak i při rekonstrukci již stávajících obytných prostor. Své použití ale najdou nejen jako ideální dekorativní obklad na stěny obývacích prostor, za krby a kamna, ale díky mrazuvzdornosti je lze využit i jako designové venkovní obklady s věrnou imitací přírodního kamene pro venkovní stavby, pergoly a zahradní posezení. My pro Vás v této kategorii nabízíme betonové obklady za skvělé ceny ve II.jakosti. Důvod zařazení obkladů do II.jakosti není z důvodu kvality materiálu nebo poškození, ale mnohdy může v rámci konkrétní šarže dojít k minimální barevné odchylce a tudíž je nelze nabízet jako obklady I.jakosti.

Cena
Výrobce

Kamenný betonový obklad Incana Corona Grey 37,5 x 10

Sleva
Obrázek k výrobku 2728 - Kamenný betonový obklad Incana Corona Grey 37,5 x 10
Sleva
- 7%
Katalogové číslo: IN00003
Skladem na prodejně35.55 m2
Doporučená cena:749,00 Kč
699,00 Kč s DPH / m2
 

Vysoce kvalitní tenký a lehký betonový obklad, který je skutečně zdařilou imitací přírodního kamene. Nepravidelná struktura, zaoblené hrany vystupující do prostoru a šedá barva vnese do vašeho prostoru skutečný obraz přírody. Obklad je vhodný pro interiéry i exteriéry a je vyráběn v rozměru 37,5 x 10 cm. Tloušťka 1,5cm. Obklady doporučujeme impregnovat. Impregnací nedojde ke změně barvy, jde částečně do lesku, naopak spíše sjednocuje a zlehčuje následnou údržbu obkladu.

Akční cena je pouze na tmavší odstín výroby - viz. náhledové foto !

Upozorňujeme, že obklady je nutné před pokládkou očistit ocelovým kartáčem.

Na položené zboží se reklamace nevztahuje!

Cena platí do vyprodání zásob!

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím